Menu

MR Biuro Rachunkowe Wrocław powstało w roku 2004. Od tamtego czasu nieprzerwanie pracujemy na rzecz Naszych Klientów dbając o zachowanie prawidłowych relacji z Organami Podatkowymi.

Zakres Naszych usług jest bardzo szeroki i dostosowany do indywidualnych potrzeb Naszego Klienta. Portfel Naszych usług obejmuje  min:

U Nas to Klient decyduje o zakresie świadczonych usług oraz modelu współpracy z Nami. Podstawę współpracy stanowi umowa oraz pełnomocnictwo do reprezentowania Naszego Klienta w kontaktach z Organami Podatkowymi.

Obsługujemy firmy bez względu na formę organizacyjną oraz wielkość firmy. Naszymi Klientami są zarówno firmy małe , średnie ale także duże i skomplikowane sp. z o.o. jak również spółki akcyjne, którym doradzamy oraz wspomagamy dział księgowości oraz kadr.

Posiadamy wiedzę oraz ponad 10-letnie doświadczenie w pracy z Organami Podatkowymi co jest niewątpliwie Naszym Atutem. Jesteśmy młodą załogą, która z optymizmem patrzy w przyszłość cały czas doskonaląc swoje umiejętności.


Zapraszamy do współpracy
Zespół MR Biura Rachunkowego Wrocław
FORMULARZ KONTAKTOWY
Zadaj dowolne pytanie
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Zapytanie ofertowe