Menu

MR Biuro Rachunkowe Wrocław powstało w roku 2004. Od tamtego czasu nieprzerwanie pracujemy na rzecz Naszych Klientów dbając o zachowanie prawidłowych relacji z Organami Podatkowymi.

Zakres Naszych usług jest bardzo szeroki i dostosowany do indywidualnych potrzeb Naszego Klienta. Portfel Naszych usług obejmuje  min:

U Nas to Klient decyduje o zakresie świadczonych usług oraz modelu współpracy z Nami. Podstawę współpracy stanowi umowa oraz pełnomocnictwo do reprezentowania Naszego Klienta w kontaktach z Organami Podatkowymi.

Obsługujemy firmy bez względu na formę organizacyjną oraz wielkość firmy. Naszymi Klientami są zarówno firmy małe , średnie ale także duże i skomplikowane sp. z o.o. jak również spółki akcyjne, którym doradzamy oraz wspomagamy dział księgowości oraz kadr.

Posiadamy wiedzę oraz ponad 10-letnie doświadczenie w pracy z Organami Podatkowymi co jest niewątpliwie Naszym Atutem. Jesteśmy młodą załogą, która z optymizmem patrzy w przyszłość cały czas doskonaląc swoje umiejętności.


Zapraszamy do współpracy
Zespół MR Biura Rachunkowego Wrocław
Zapytanie ofertowe
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem